Promocja dla uczniów

Nasza Szkoła Językowa zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest dzisiaj znajomość języków obcych dla młodych ludzi. Dlatego w trosce o odpowiedni rozwój najmłodszych w tym roku przygotowaliśmy następujące promocje:

uczniom szkół podstawowych przysługuje rabat w wysokości 20% na kursy dwuletnie z zakresu każdego proponowanego przez nas języka oraz rabat w wysokości 10% na kursy roczne z języka włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego. uczniom szkół gimnazjalnych i średnich przysługuje rabat w wysokości 30% na kursy dwuletnie z zakresu każdego proponowanego przez nas języka oraz rabat w wysokości 20% na kursy roczne z języka włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego. studentom do 26 roku życia przysługuje rabat w wysokości 30% na wszystkie kursy dwuletnie i roczne. wszyscy kursanci mogą liczyć na rabat w wysokości 30% na drugi wybrany w Szkole Językowej kurs dla początkujących oraz na rabaty w wysokości 10% jeśli zdecydują się kontynuować naukę języka po ukończeniu pierwszego kursu i każdego następnego kursu w naszej szkole.

Ponadto każda osoba ucząca się w naszej Szkole Językowej może liczyć na rabat w przypadku korzystania z usług naszych tłumaczy. Materiały wykorzystywane podczas nauki wliczone są w cenę kursu. Dodatkowo Szkoła Językowa ma w ofercie książki, które poszerzą wiedzę z danego języka i pozwolą doskonalić zdolności lingwistyczne także w domu. Publikacje są dostępne w sprzedaży u lektorów po niższej cenie niż cena hurtowa.

Atrakcyjne zniżki