Oferta szkoły językowej

Na chwilę obecną prowadzimy nabór na kursy dwuletnie dla średniozaawansowanych z języka angielskiego oraz języka włoskiego. Ilość miejsc jest ograniczona, ponieważ obecnie liczba indywidualnych uczniów nie pozwala lektorom na utworzenie większej ilości grup. W najbliższym czasie zostanie także uruchomiony nabór do grup dla początkujących z języka francuskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zajęcia organizowane będą przez jeden rok kalendarzowy, po którym będzie możliwość zapisania się do grup średniozaawansowanych. Po pierwszym roku nauki uczniowie zakończą edukację na poziomie B1.

Nasza Szkoła Językowa prowadzi również nabór do grupy dla początkujących z języka chińskiego, japońskiego i koreańskiego. Jest to pewna innowacja, którą wprowadzamy od tego roku. Na pierwszych klientów czekają atrakcyjne rabaty. Zajęcia ze wszystkich wymienionych języków prowadzone będą z native speakerami, porozumiewającymi się również w języku polskim na poziomie B2 i w języku angielskim na poziomie C2.

Dla uczniów oraz studentów proponujemy zajęcia przygotowujące do egzaminów, między innymi gimnazjalnych i materialnych. Oferujemy nie tylko zajęcia grupowe, ale także indywidualne. Po zakończeniu kursów pomagamy załatwić formalności związane z uzyskaniem certyfikatów. Dla osób uczących się i studiujących oferujemy ponadto atrakcyjne promocje, o których można przeczytać z zakładce Promocje.

Kursy językowe