Doświadczona kadra

Nasza Szkoła Językowa dysponuje doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem, który od wielu lat współpracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi po to, by doskonalić ich umiejętności językowe w zakresie najpopularniejszych języków. Nasi nauczyciele to między innymi native speakerzy, dla których język polski jest drugim językiem. Warto przy tym dodać, że komunikują się oni w języku polskim co najmniej na poziomie B2.

Zespół stara się prowadzić zajęcia wyłącznie w języku, którego dotyczy dany kurs. W grupach początkujących taki sposób nauczania wprowadzany jest jednak cyklicznie tak, by kursanci oswoili się z nowym językiem. Zajęcia prowadzone w grupach polegają w dużej mierze na ćwiczeniu umiejętności komunikacyjnych. Indywidualne ćwiczenia polegają natomiast na ćwiczeniu gramatyki i poszerzaniu słownictwa. W razie potrzeby nauczyciele są gotowi pomagać uczniom na dodatkowych zajęciach. Dzięki temu żadna osoba nie pozostaje w tyle. Doświadczenie lektorów pomaga im przekazywać wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały dla słuchaczy. Nic dziwnego, że z usług naszej szkoły skorzystało już tak wiele osób.

Klienci cenią sobie naszych nauczycieli oraz ich wiedzę. Niejednokrotnie wracają do nas kontynuować naukę języka na kolejnym poziomie lub po to, by rozpocząć przygodę z zupełnie innym językiem. Zaangażowanie uczniów i nauczycieli tworzy miejsce, w którym od wielu lat naukę i zabawę odnajdują kolejne spragnione poznawania świata osoby. Warto również wspomnieć, iż niektóre zajęcia mają charakter kulturoznawczy. Na ten ostatni aspekt nieco bardziej nastawieni są native speakerzy, którzy oprócz wiedzy chcą przekazać swoim uczniom także kulturę i historię danej grupy językowej, z której pochodzą.

Native speaker